Fontos információ: tájékoztató pályázati lehetőségekről

Az Animus Egyesület civil partnereinek is fontos információt teszünk közzé:

Az Eger Sikeréért Egyesület, mint a Heves Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ címbirtokosa, tisztelettel meghívja Önt és a civil szervezet tisztségviselőit, tagjait, érdeklődőket a „CIVIL INFO – NEA 2023” című országos tájékoztató rendezvény egri előadására, amelyet a Miniszterelnökség Civil és Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Helyettes Államtitkársága munkatársai tartanak.

A rendezvény időpontja: 2022. szeptember 14., szerda, 13:00–15:00 (regisztráció 12:00-tól)

A rendezvény helyszíne: Megyeháza, Barkóczy terem (3300 Eger, Kossuth Lajos u. 9, II. emelet)

A rendezvény programja:

Ignác Balázs főispán, Heves Megyei Kormányhivatal – megnyitó;

Dr. Juhász Attila Simon a Heves Megyei Közgyűlés elnöke – köszöntő;

Szalay-Bobrovniczky Vince helyettes államtitkár, Miniszterelnökség Civil és Társadalmi Kapcsolatokért

Felelős Helyettes Államtitkárság – előadás a civil területet érintő aktualitásokról;

Dr. Kecskés Péter főosztályvezető, Miniszterelnökség Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció Főosztálya – tájékoztató a Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) 2022. évi összevont, egyszerűsített és normatív pályázatainak, valamint a Magyar Falu Program Falusi Civil Alap és a Városi Civil Alap 2022. évi pályázatainak tapasztalatairól;

Dr. Kisida Tamás jogi referens, Miniszterelnökség Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció Főosztálya – a Helyettes Államtitkárság civil területet érintő szakmai programjai, eseményei;

Furka Ágnes osztályvezető, Miniszterelnökség Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció Főosztálya – tájékoztató a NEA 2023. évi összevont és egyszerűsített pályázatai kiírásairól.

Kérjük, részvételi szándékát a civilinfo.eger@gmail.com e-mail címen jelezze a civil szervezet és a résztvevő személy nevének megadásával!