Segítségnyújtás a Kárpátaljai magyar közösségeknek

Segítségnyújtás a Kárpátaljai magyar közösségeknek

Kép forrása: karitasz.hu

Az Animus Egyesület a háború elől menekülő ukrán menekültek támogatása mellett most minden egri és Heves megyében élő tagját, segítőjét, támogatóját és ismerősét arra buzdítja, erejéhez és lehetőségéhez mérten mindenki segítsen a Kárpátalján élő magyar kisebbségnek, akik a Magyarország által is többször elítélt orosz agresszió miatt súlyos helyzetbe kerültek. Csatlakozzatok a Heves Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ a Miniszterelnökséggel és a Katolikus Karitásszal közösen szervezett  adománygyűjtő akciójához, amellyel a kárpátaljai Kőrösmezőn található 1. számú magyar óvoda javára gyűjtenek adományokat.

Amire jelenleg szükség lenne:

– papír (nyomtató, színes, krepp, karton)

– vízfesték és ecsetek

– színes ceruzák, tollak

– gyurma, zsírkréta, ragasztó

– füzetek, színezők

Hálás szívvel köszönünk minden apró és nagyobb felajánlást! 

Az adománygyűjtés helyszíne:

Heves Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ

3300 Eger, Eszterházy tér 8. II/206. (25-ös kapucsengő)

Bővebb információ: 06-36-798-009

Az adománygyűjtés határideje:

2022. november 28. (hétfő) 14:00 óra

A tárgyi adományokat hétfőtől csütörtökig 8:00 és 14:00 óra között, pénteken 8:00 és 12:00 óra között fogadjuk irodánkban, igény esetén az elszállításban is segítünk.

Vélemény, hozzászólás?